سوالات متداول

برخی از سوالات کاربران ما در فرم ذیل آمده است.در صورتی که برای پرسش خود پاسخ مناسبی پیدا نکردید ،

آنرا از طریق فرم ارسال پیامی که در پایین همین صفحه موجود است

با ما درمیان بگذارید تا در اولین فرصت به آن پاسخ دهیم.

«آرزوم» پلتفورمی است برای انگیزه دادن به کودکان مبتلا به بیماریهای سخت،  با واقیعت بخشیدن به آرزو هاشون .  آرزوم با جذب  روابط، توانایی‌ها و امکانات  انسانهای معمولی، زندگی کودکان مبتلا به بیماریهای سخت را تغییر می دهد.
آرزوها مستقیم از بیمارستان ها،یا با معرفی از طرف گروه های خیریه یا ngo ها،و یا توسط مخاطبین ،از آرزوها آگاه میشود.
با بازدید از سایت ،یا دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی،یا ثبت ایمیل در سایت
آرزوها بعد از جمع آوری شدن، از طریق سایت معرفی میشه وشما می تونین با داوطلب شدن و اعلام آمادگی خود و انجام هماهنگی های لازم توسط آرزوم برای براورده کردن آرزو با ما همراه بشین و شاهد تحقق رویایی که خودتون به اون واقعیت بخشیدین باشین.
انتخاب گزینه )هستم( در سایت، فقط امکان ارتباط مستقیم شما با آرزوم رو فراهم می‌کنه، بعد از تماس آرزوم با شما، خودتون ميتونيد به طور دقیق در جریان روند کارها قرار بگیرید . یادمون نره که حفظ حریم شخصی بیماران، رکن اصلی کار آرزوم هست.
آرزوم در تلاشه تا با کمک شما دوستان عزیز آرزوهای غیرمادی و تحقق پذیر کودکان مبتلا به بیماری های سخت رو براورده کنه برای همین ، کودکان آزادانه می تونن با ذهن خلاق خود و به همراه خانواده به چیزی که علاقه دارن فکر کنن و آرزشون رو به ما بگن که این آرزوها معمولا شامل:  
  • تجربه یک شغل یا قرار گرفتن دریک موقعیت جذاب و هیجان انگیز
  • دیدن قهرمان یا فرد مورد علاقه ی زندگیشون
  • سفر کردن به جایی که رویای دیدنش رو دارن
  • ساختن دنیایی زیبا بوسیله آرزو کردن برای حل شدن مشکل های دیگران میشه.
نیاز نیست خیلی ثروتمند یا معروف باشیم فقط کافیه دلی به اندازه یک دریا داشته باشیم. شما میتونین در قسمت همکاری با ما توانایی های شخصی، امکانات، روابط و یا هرچیزدیگری که فکر میکنین به کار میاد رو راجع به خودتون برای ما ارسال کنین.
انتخاب گزینه هستم در سایت امکان ارتباط مستقیم شما با بچه های آرزوم رو فراهم می کنه (بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای ) سپس ما باهاتون تماس می گیریم وشما خودتون می تونین به طوردقیق در جریان روند کارها قرار بگیرین و حتی با اومدن به مرکز درمانی محل بستری کودک شاهد برآورده شدن آرزو باشید.
آرزوم با هدف کسب یه حس خوب راه اندازی شده نه درآمد و در تلاش است تا هزینه‌های راه‌اندازی و فعالیت خودش رو با روش‌های نوین تجارت الکترونیک و سایر روش های مرسوم مثل جذب اسپانسری و تبلیغات تامین کند.
افرادی که دوست دارن حمایت مالی کنن می تونن بوسیله ی کارت های عضو شتاب مبلغ مورد نظرشون رو کمک کنن یا از طریق قسمت همکاری با ما اعلام آمادگی کنن.در صورتی که برای پرسش خود پاسخ مناسبی پیدا نکردید آنرا با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت به آن پاسخ دهیم